Hostessy na targi motoryzacyjne

Jak można zauważyć, już od samego początku targów motoryzacyjnych, piękne hostessy są ich nieodłącznym elementem. Na tych prestiżowych imprezach, o których mówi się na całym świecie, hostessy prezentują najnowsze modele pojazdów najbardziej znanych marek. Oczywiście każdy pragnie poznać prototypy oraz pojazdy marek zwanych egzotycznymi. I tu również piękne hostessy na targi odgrywają główną rolę, prezentując pojazdy z zewnątrz oraz w środku.

Jak można się domyślić, targi motoryzacyjne kierowane są głównie do mężczyzn, ponieważ to oni zazwyczaj są głównymi pasjonatami samochodów. To również tłumaczy pojawienie się kobiet w roli hostess na targach samochodowych. Dodają pikanterii i podnoszą zainteresowanie całą imprezą po stronie mężczyzn.

Hostessy na eventy motoryzacyjne

Targi motoryzacyjne w Genewie to jedna z najbardziej znanych imprez motoryzacyjnych. To właśnie podczas tego wydarzenia prezentowane są najbardziej luksusowe marki na świecie. I tu również towarzyszą wystawodawcom oraz odwiedzającym piękne hostessy, które swoim wdziękiem i urodą dodają blasku całemu wydarzeniu. W Polsce bardzo popularne są na przykład targi Motor Show w Poznaniu, czy Warsaw Motor Show. Pomimo mniejszej rangi wydarzeń motoryzacyjnych w naszym kraju, to i tak zachowany jest tu duch targów. Z tego względu i na polskich eventach motoryzacyjnych towarzyszą nam piękne hostessy prezentujące samochody.

Jak zostać hostessą na targach?

Zadaniem hostess na targach motoryzacyjnych jest przyciąganie swoją urodą wzroku mężczyzn do najnowszych modeli samochodów. Ich obecność dodaje także prestiżu oraz wyjątkowego charakteru każdemu stoisku. Co więcej, hostessy mogą zbierać kontakty potencjalnych kupców. Z tego względu hostessy na targi motoryzacyjne, oprócz ładnej aparycji i zgrabnej figury, powinny także płynnie posługiwać się językiem angielskim oraz być komunikatywne. Dzięki umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów mogą zachęcać rozmową potencjalnych klientów i umilać im czas w trakcie podziwiania samochodów. Jeżeli przyszła hostessa spełnia te warunki, może zostać zatrudniona przez agencję modelek. A po zdobyciu określonych kontaktów, może samodzielnie starać się o zdobywanie wartościowych kontraktów.

Ile zarabia hostessa na targach?

Z pewnością wiele osób zainteresowanych jest odpowiedzią na pytanie „ile zarabia hostessa na targach”. Odpowiedź nie jest jednak prosta. Składa się na nią wiele czynników, czy to targi wyjazdowe, czy to krajowe, czy też hostessa będzie musiała porozumiewać się w języku obcym, czy też nie. Dokładne warunki finansowe zazwyczaj ustalane są bezpośrednio z zatrudniającą hostessę agencją, bądź też zapisane są w kontrakcie podpisanym z daną firmą. W głównej mierze warunki finansowe zależą od zakresu obowiązków i rangi wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.